O Mnie

Kim jestem?

Nazywam się Paweł Kozik. Jestem Webflow Developerem, a moją pasją jest tworzenie unikalnych i profesjonalnych stron internetowych. Kocham to co robię i widać to w mojej pracy. Uwielbiam tworzyć strony internetowe, które oprócz tego, że dobrze wyglądają, poprawiają doświadczenie użytkownika dzięki swoim funkcjom i pomagają Tobie, jako przedsiębiorcy, wynieść Twoją markę na wyższy poziom i przyciągnąć więcej klientów.
moje zdjęcie - Paweł Kozikczesc
website ui/ux icon
webflow development
website icon
Za poleceniem ludzi zaczynałem od kilku pierwszych klientów, zarówno od projektowania stron internetowych, jak i projektowania graficznego. Na początku nie wiedziałem i nie umiałem zbyt wiele, ale byłem bardzo szczęśliwy, ponieważ mogłem robić i uczyć się, tego czego chcę.

Każdego dnia doskonalę swoje umiejętności i poszerzam swoją wiedzę z zakresu Webflow oraz no-code/low-code. Dziś jestem pewny swoich możliwości, mając za sobą doświadczenie i chęć dalszego uczenia się, dysponuję szerokim zakresem wiedzy, którą wykorzystuję, aby swoje pomysły przekuć w strony.

Lubię tworzyć.
Zawsze jestem podekscytowany, gdy staję przed nowym wyzwaniem i rozwiązuję nowe problemy.

I tak, strona po stronie, próbuję uczynić Internet piękniejszym miejscem.

Zacznijmy działać Razem

Potrzebujesz nowoczesnej i wydajnej strony internetowej dla swojej firmy, startupu lub dla siebie? A może masz więcej pytań? Możesz wysłać mi e-mail bezpośrednio na adres kontakt@pawelkozik.pl
JESTEM DOSTĘPNY