Współpraca

Jak pracuję

Sprawdź jak w kilku krokach jak wygląda współpraca ze Mną

Początek współpracy

Ustalamy zasady naszej współpracy

Nasza współpraca rozpoczyna się od głębokiego zrozumienia Twoich potrzeb i celów. Przeprowadzam z Tobą wywiad, aby dowiedzieć się więcej o Twojej firmie, Twojej grupie docelowej i oczekiwaniach względem strony internetowej. To pozwala mi dostosować projekt do Twoich indywidualnych wymagań. Kliknij w link aby umówić się na konsultację

figma design

Projekt twojej strony w Figmie

Tworzę go dla Ciebie lub możesz mi wysłać swój

Następnie po zabraniu od Ciebie informacji przystępuje do zaprojektowania twojej strony w Figmie. Jeśli natomiast masz już swój projekt, wtedy możesz mi go wysłać, a Ja go przeanalizuje aby zrozumieć, jak strona powinna wyglądać i działać.

webflow development

Wdrożenie do Webflow

Wdrażam projekt strony do Webflow

Po zakończeniu projektowania przechodzę do wdrożenia projektu w Webflow. Korzystam z zaawansowanych narzędzi i funkcji tej platformy, aby stworzyć funkcjonalną i estetyczną stronę. Oferuję Ci także możliwość wglądu w postępy projektu i regularną komunikację, abyś mógł wnosić swoje sugestie i być zaangażowany w proces tworzenia strony.

szkolenie i wsparcie z webflow

Szkolenia i wsparcie z Webflow

Uczę Cię obsługiwania i edycji strony

Zapewniam Ci pełne wsparcie podczas procesu wdrożenia, odpowiadam na Twoje pytania i pomagam zintegrować stronę z innymi niezbędnymi narzędziami. Przekazuję również wszelkie niezbędne instrukcje, abyś mógł zarządzać stroną samodzielnie. Mogę również przygotować spersonalizowane filmy instruktażowe abyś mógł/mogła samodzielnie zarządzać swoją stroną.

Step 5
launch

Oddanie gotowej strony internetowej

Przekazuje prawa autorskie do strony

Po zakończeniu testowania i optymalizacji, oddaję gotową stronę internetową w Twoje ręce. Konfiguruję hosting, domenę, integracje z narzędziami analitycznymi i innymi niezbędnymi narzędziami, aby zapewnić pełne funkcjonowanie strony.

Kilka uwag

W swojej pracy staram się aby współpraca między Mną a Tobą przebiegała pomyślnie. Dlatego ważne jest dla mnie abyśmy przez cały proces przeszli etapowo, dzięki temu będę w stanie dostarczyć Ci właściwej usługi aby przynosiła Ci wymierne korzyści.

Z kim chcę pracować?

green check
z Klientami, którzy szanują Mój czas i umiejętności
Chcę pracować z klientami, którzy doceniają moje doświadczenie i wiedzę, co pozwoli mi efektywniej realizować projekty.
green check
Chcę współpracować z klientami, którzy mają klarowną wizję
Praca z klientami, którzy mają jasne cele i pomysły na swoją stronę internetową, ułatwi mi proces projektowy i komunikację.
green check
Preferuję klientów, którzy są otwarci na sugestie i współpracę
Ważne dla mnie jest partnerstwo z klientami, którzy są elastyczni i gotowi na dialog, co pozwoli na lepsze dopasowanie projektu do ich potrzeb.
green check
Wybieram klientów, którzy są gotowi na inwestycję w swój projekt
Chcę pracować z klientami, którzy rozumieją, że dobre projekty wymagają czasu, wysiłku i inwestycji finansowej
green check
Poszukuję klientów, którzy cenią estetykę i użyteczność
Chcę pracować z klientami, którzy rozumieją, że dobre projekty wymagają czasu, wysiłku i inwestycji finansowej

Z kim nie chcę pracować?

red cross negative
Unikam klientów, którzy nie szanują mojej pracy
Nie chcę pracować z klientami, którzy nie doceniają mojej wiedzy i doświadczenia, co może prowadzić do nieporozumień i problemów w trakcie współpracy.
red cross negative
Unikam klientów, którzy nie mają jasnej wizji
Nie jestem zainteresowany współpracą z klientami, którzy nie wiedzą, czego chcą, ponieważ może to prowadzić do frustracji i opóźnień w procesie projektowania.
red cross negative
Niechętnie pracuję z klientami, którzy są nieustannie krytyczni i zmienni
Niepokoją mnie klienci, którzy stale wyrażają negatywne opinie i nie ufają mojej pracy (nawet jeśli wykonuje wszystko zgodnie z projektem), co chwila coś zmieniając co może prowadzić do napięć i utrudniać proces projektowy.
red cross negative
Unikam klientów, którzy nie są gotowi na inwestycję w projekt
Nie chcę pracować z klientami, którzy szukają jedynie najtańszej oferty, ponieważ może to prowadzić do obniżenia jakości projektu i niezadowolenia z obu stron.
red cross negative
Niechętnie pracuję z klientami, którzy nie cenią estetyki i użyteczności
Nie jestem zainteresowany projektowaniem dla klientów, którzy nie przykładają wagi do wyglądu i funkcjonalności ich strony internetowej, co może ograniczać mój potencjał twórczy i jakość końcowego produktu.

Zacznijmy działać Razem

Potrzebujesz nowoczesnej i wydajnej strony internetowej dla swojej firmy, startupu lub dla siebie? A może masz więcej pytań? Możesz wysłać mi e-mail bezpośrednio na adres kontakt@pawelkozik.pl
JESTEM DOSTĘPNY